1 czerwca 2012

Luksusowa wódka Belvedere Unfiltered

Luksusowa wódka Belvedere UnfilteredLuksusowa wódka Belvedere Unfiltered

Belvedere Vodka, najbardziej ekskluzywna polska wódka, przedstawia nowy wariant produktu: Belvedere Unfiltered – wyznaczając po raz kolejny nowe trendy w kategorii wódka.

Sekretem wódki Unfiltered jest żyto odmiany Diamentowe Dańkowskie, uprawiane wyłącznie w wybranych regionach na Mazowszu. To właśnie marka Belvedere Vodka, po raz pierwszy w 2009 roku dokonała destylacji tej odmiany żyta. Żyto Diamentowe Dańkowskie buduje kompleksowość Unfiltered. W odróżnieniu od wódki Intense, która zawiera 50% alkoholu, Belvedere Unfiltred wraca do klasycznej mocy – 40%. Jakość użytego żyta powoduje, iż podczas produkcji omijany jest proces filtracji, co w efekcie gwarantuje wydobycie unikatowego i niezwykle złożonego smaku.

Delektując się Belvedere Unfiltered poczujemy aromat pieczonego chleba połączonego z prażonymi orzechami, przełamany delikatnie słonym karmelem z wyczuwalną ostrością białego pieprzu. W efekcie nasze podniebienie doświadczy pełnej harmonii smaku słonego i słodkiego.  Opakowanie Unfiltered jest równie wyjątkowe. Czarna, elegancka butelka z elektryzującymi złotymi ornamentami charakterystycznego dla Belvedere symbolu drzewa, wzmacnia poczucie luksusu i zapowiada niezapomnianą przygodę w krainie wyrafinowanego smaku.

Unfiltred idealnie smakuje podana na kostkach lodu, doskonale komponuje się z sokiem jabłkowym lub gruszkowym. Ta aksamitna wódka o intensywnym charakterze doskonale nadaje się również do przygotowania klasycznego Dirty Martini jak i do picia w shotach.

Cena: 149 zł

Belvedere Vodka jest wyrazem prawdziwie luksusowej wódki i symbolem międzynarodowego sukcesu polskiej marki. Reprezentuje najwyższy poziom polskiej tradycji wytwarzania wódki.

Produkowana jest wyłącznie z najlepszego Żyta Dańkowskiego, które po czterokrotnym destylowaniu tworzy idealną równowagę charakteru i czystości.  Całkowicie wolna od dodatków, dopełniona wodą artezyjską, łączy ponad 600 lat doświadczenia w produkcji wódki z bezkompromisowym zobowiązaniem jakości i dziedzictwa. Belvedere Vodka to jedyny polski produkt w portfolio koncernu LVMH, do którego należą inne luksusowe marki m.in.: Louis Vuitton, Dior, Loewe, Céline, Kenzo, Givenchy, Marc Jacobs, Fendi czy Donna Karan.

ju wkrtce!

Luksusowa wódka Belvedere Unfiltered | Tagi: